V rámci výročních oslav spojilo Porsche síly s Microsoftem a uvedlo speciální edici Xboxů

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Porsche - 27. 6. 2023


Oslavy 75. výročí u Porsche neberou konce. A je to moc dobře, protože oslavy nejsou jen pro ty, kteří vlastní některý z vozů této stuttgartské značky. Na své si přijdou i ti, kteří mají o něco hlouběji do kapsy. A to buď na některém z velkolepých srazů, které značka ještě letos chystá, nebo třeba novou sérií Xboxů věnovanou těm nejlepších závodním modelům historie německé automobilky.

Rovnou ale upozorňujeme, že Xboxy v Porsche barvách a stylu zatím nejsou volně dostupné. V Americe, Anglii a v Německu o ně společně s Porsche proběhne soutěž, ale u nás Porsche nic podobného nepotvrdilo. A značka zatím ani neprozradila, jaká by mohla být jejich cena či kolik kusů by mohlo být k dispozici. Vše se ale prý včas dozvíme.

Ale teď k samotným konzolím. Jde o Xbox Series X, které připomínají ty největší Porsche legendy. Konkrétně Porsche 911 GT1 z roku 1998, které vyhrálo 24 hodin Le Mans, Porsche 917 „Hippie“ z roku 1970, legendární Porsche 917/20 z roku 1971 s polepem Pink Pig, Porsche Salzburg, tedy prvního celkového vítěze Le Mans, Marini Porsche 935/78 z roku 1978, které znáte i pod pojmem Moby Dick a nejnovější Porsche 963 z roku 2023 s polepem „Butterfly“.

Než Porsche prozradí, kdy a jestli vůbec Xboxy pustí do prodeje, představí je v rámci oslav na srazech, ale ukáže je i na závodech a dalších akcích.

Štítky: , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru