mercedes-benz-klic

V Praze je od 4. října 2018 nově otevřen další autorizovaný servis vozů značky Mercedes-Benz. Najít ho lze v ulici Türkova, Praha 4 a provozuje ho společnost AutoTechnologi.

„Náš servis se orientoval na opravy a údržbu vozidel značky Mercedes-Benz již mnoho let a s nárůstem zakázek a rozvojem společnosti jsme postupem času došli k rozhodnutí ucházet se o autorizaci servisu této značky. Dlouhodobá praxe a průběžné investice do servisních technologií i rozvoje týmu byly nespornou výhodou, abychom přísné standardy, které značka svým autorizovaným partnerům ukládá, splnili během několika měsíců,“ říká Ondřej Roznětinský, výkonný ředitel AutoTechnologi.

AutoTechnologi

Nový autorizovaný servis následně prošel oficiální certifikací a nyní nabízí zákazníkům osobních a dodávkových vozidel značky Mercedes-Benz kompletní a profesionální servisní služby a údržbu pro jejich vozidla.

Servisní areál se rozkládá na ploše 6500 m² a z toho je celá třetina dílenských prostor. Servis má k dispozici celkem 12 servisních stání, z nichž je 6 vyhrazených pro osobní vozidla, tři pro dodávková vozidla, dvě servisní místa jsou určena k provádění prací na sportovních vozidlech Mercedes-AMG a jedno stání je vyhrazeno pro speciální opravy motorů a automatických převodovek. Součástí servisního areálu je válcová zkušebna výkonu motoru umožňující testovat a měřit vozidla i s pohonem všech kol 4MATIC.

Péči o zákazníky a jejich pohodlí, servisní služby a chod společnosti zajišťuje 30členný tým profesionálů.

mercedes-amg-GTR-dilna-autotechnologi