V Goodwoodu se ukázala také zběsilá sekačka od Hondy. A řídila ji holka

Autor: Anina Russová - 19. 7. 2018


Víte, jak to vypadá, když svou práci děláte dobře, a ještě vás to baví? Tak, že čas od času vymyslíte absolutní nesmysl, které ovšem na vedení projde. A pak s tím navíc oslavíte úspěch na všech frontách. Přesně tak to vypadá u Hondy. Sekačky na trávu, tedy, ty běžné, dělá tato japonská značka už dlouhé roky. O něco kratší dobu ale všechny válcuje šílenými stroji, které jsou sekačkou na trávu jen trošku.

Nemůže přece být vše vážné a uhlazené. občas to prostě chce lehce vypustit páru a pobavit se. A to podle nás Honda přesně dělá. Velmi speciálních sekaček na trávu už Honda několik představila. Už v roce 2014 s jednou z nich stanovila rychlostní rekord, když s ní pilot dosáhl rychlosti 188 km/h. Celkem úlet, co myslíte? :)

Letos chce Honda rekord trhnout znovu, a právě proto na festivalu rychlosti v Goodwoodu o víkendu představila nový stroj. Osedlala ho Jessica Hawkins, závodní jezdkyně, akrobatka s auty a skvělá pilotka, která předvedla, zač je toho ve světě sekaček a holek loket.

Jak moc dobrá je, uvidíte na videu, ale na rekord, při němž má Honda v úmyslu pokořit 214 km/h, si ještě chvilku musíme počkat.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru