V ČR je na prodej unikátní Porsche 911 Carrera v designu MARTINI RACING

Od Pavel Srp | 5. 8. 2013 0

Chtěli byste vlastnit zcela nové Porsche 911 Carrera s odkazem na bohaté historické úspěchy v motorsportu? Máte jedinečnou šanci, protože v České republice je akutálně jedno Porsche 911 Carrera v legendárních barvách MARTINI RACING na prodej. Díky svému zbarvení připomíná tento vůz slavná léta automobilky Porsche v závodu 24hodin Le Mans.

„Věříme, že tento vůz nebude na svého nového majitele dlouho čekat,“ říká Mgr. Richard Vegera, Brand Manager Porsche. „Jedná se o originální a jediný kus v tomto designu v České republice, který svými jedinečnými jízdními vlastnostmi, atraktivním a sportovním designem nadchne každého,“ dodává Mgr. Vegera.

Vystavený model Porsche 911 Carrera v designu MARTINI RACING o výkonu 257 kW, jehož cena je stanovena na 2 450 000 Kč včetně DPH, doplňuje tematická výstava fotografií s motivy závodu 24 hodin Le Mans. Expozice připomíná nejslavnější období automobilky Porsche v tomto světovém závodě, které se datuje až do roku 1970 a rovněž upozorňuje na návrat Porsche v roce 2014.

Pokud do pražského Porsche Centra na Proseku vyrazíte, prohlédnout si budete moci nejen toto Porsche, ale také exkluzivní Porsche 911 Speedster z roku 1989, které tu bude vystaveno až do konce srpna.

[nggallery id=2398]

Tisková zpráva/-PS-