Citroen_C4

Už žádné akční nabídky. Citroën snižuje ceny svých modelů trvale. Zákazníci ušetří desítky tisíc

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Citroën - 14. 1. 2024


Citroën snižuje ceny i v novém roce, tentokrát nevymyslel žádnou akční nabídku, ale snižuje ceny svých modelů trvale o desítky tisíc korun.

Citroën představil na podzim loňského roku výraznou změnu struktury své nabídky vozů, které odpovídají na požadavky zákazníků a prodejní sítě. Každý model má na výběr tři výbavové stupně YOU, PLUS a MAX, s maximálně pěti balíčky příplatkové výbavy, což zajišťuje lepší přehlednost a srozumitelnost pro zákazníky. Toto zjednodušení nabídky pomáhá nabídnout konkurenceschopné ceny a lepší dodací lhůty.

Celá dealerská síť Citroën stále nabízí možnost oblíbeného výkupního bonusu v hodnotě 20 000 až 30 000 Kč při pořízení nového vozu. Vykupuje vozy všech značek i stáří, včetně těch určených k ekologické likvidaci. Usiluje tak nejen o udržitelnost, ale i o ulice bez odstavených vozidel.

  • Cena nejmenšího modelu Citroën C3 nyní začíná na 319 900 Kč.
  • O něco větší crossover Citroën C3 Aircross je nyní nově trvale levnější až o 120 000 Kč v závislosti na verzi. V nabídce je navíc s benzinovým i s naftovým motorem za ceny od 454 900 Kč.
  • Citroën C4 s benzinovým, dieselovým i elektrickým motorem je ve výbavě YOU za cenu od 429 900 Kč.
  • Citroën C4 X lze nyní s využitím třicetitisícového výkupního bonusu ve výbavě YOU s motorem 1,2 Pure Tech o výkonu 100 koní a s manuální šestistupňovou převodovkou pořídit od 449 900 Kč.
  • A nakonec Citroën C5 Aircross dostal snížení ceny až o 90 000 Kč. V nabídce je s benzinovými, dieselovými a hybridními pohonnými jednotkami s cenou od 565 000 Kč.

Citroën zjednodušuje modelovou řadu. Zákazník se má v nabídce orientovat lépe

Na všechny modely lze využít další bonus 15 000 Kč při využití financování Privilege se společností ESSOX.

Levnější je také Citroën Berlingo. V nabídce je s benzinovým motorem 1.2 PureTech a šestistupňovou manuální převodovkou, s dieselovým motorem 1.5 BlueHDi 100k v manuálu nebo 1.5 BlueHDi 130k s automatickou osmistupňovou převodovkou. Vůz je aktuálně v prodeji s akční slevou 80 000 až 100 000 Kč v závislosti na stupni výbavy a výkupním bonusem již od 450 000 Kč.

Všechny osobní vozy Citroën jsou prodávány s 5letou kompletní tovární zárukou, kterou je možno rozšířit až na 8 let nebo 200 000 km podle individuálních potřeb zákazníka.

„Věříme, že je nyní důležité poskytovat našim zákazníkům stabilitu a jistotu ve chvílích ekonomické nejistoty. Rozhodli jsme se trvale snížit ceny našich vozů, aby byly naše automobily ještě dostupnější pro širokou veřejnost a stále platí, že zákazníci mohou nadále očekávat prvotřídní servis a nekompromisní péči o jejich motoristické potřeby,“ uvedl František Neuman, ředitel importu Citroën v České republice.

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru