testovani-bridgestone-turanza-t005-hradec-kralove- (12)

Už nemusíte kupovat nové pneumatiky. Bridgestone vám je pronajme

Autor: Tisková zpráva - Zdroj a foto: Bridgestone -  14. 8. 2020


Společnosti Bridgestone a ETB Autocentres spouštějí službu MOBOX. Jedná se o předplatné pneumatik s paušálním měsíčním poplatkem, které poskytne motoristům ještě více komfortu a pocitu jistoty.

Předplatné MOBOX nabízí nové pneumatiky, komplexní záruku a další prémiové služby týkající se vozidla, a to již od pouhých 7 britských liber (v přepočtu kolem 200 Kč) měsíčně. Předplatné bude zpočátku nabízeno v pěti vybraných provozovnách a postupně bude tato služba zavedena v celé síti čítající 31 center.

Tato nabídka značky Bridgestone je výsledkem kombinace rozsáhlého know-how největšího výrobce pneumatik a gumárenských produktů na světě a příležitostí, vznikajících v důsledku makroekonomických a společenských trendů. Bridgestone díky tomu poskytuje řešení reálných problémů, jimž řidiči čelí na silnicích.

Přečtěte si také:  Téměř 70 % českých řidičů sleduje testy pneumatik. Jak probíhají a v čem spočívá jejich důležitost

Nabídka paušálního předplatného

Stejně jako spotřebitelé platí například za svůj mobilní telefon, budou uživatelé programu MOBOX platit fixní měsíční poplatek – již od 7 £ měsíčně – za flexibilní balíček služeb, který si mohou zákazníci individualizovat na základě svých jedinečných požadavků a finančních možností.

Základní balíčky zahrnují nové pneumatiky, jejich montáž a komplexní záruku včetně ručení za poškození související s pneumatikami. Součástí nabídky jsou také dodatečné servisní služby, jakými jsou kontroly pneumatik, pravidelné střídání kol mezi přední a zadní nápravou a vyvážení kol. Zákazníci programu MOBOX mohou uplatnit nárok na záruční plnění, dojde-li k jakémukoli poškození pneumatiky. V tomto případě bude pneumatika bezplatně opravena nebo vyměněna. Zákazníci budou mít také možnost rozšířit své balíčky o další produkty a služby, například STK či servisní služby.

Blíží se čas chytrých pneumatik. Jaké výhody to řidičům přinese?

Balíčky MOBOX pokrývají hlavní prémiové značky pneumatik a poskytují zákazníkům přístup k centrální webové platformě MOBOX. Jejím prostřednictvím si mohou na internetu snadno spravovat své předplacené služby. Všichni zákazníci mají také přístup k zákaznické podpoře prostřednictvím mnohojazyčného telefonního centra.

Andrea Manenti, viceprezident společnosti Bridgestone pro severní region, uvedl: „Rostoucí globální popularita ekonomiky služeb nám poskytuje skvělou příležitost diverzifikovat naši nabídku pro zákazníky a poskytovat jim ještě více uživatelského komfortu. MOBOX je jednoduchou a cenově dostupnou alternativou našich tradičnějších služeb a je skvělé, že ji můžeme nyní nabídnout zákazníkům.“

Přečtěte si také:  Jsou zimní pneumatiky od 1. listopadu opravdu povinné?

Paul Nunn, ředitel maloobchodního prodeje ve společnosti ETB Autocentres, k tomu řekl: „Kouzlo programu MOBOX spočívá v tom, že přesně víte, kolik platíte. Měsíční poplatek je v prvním roce fixní a ve druhém roce se snižuje.“

„Doufáme, že flexibilita a komfort služby MOBOX nalezne mezi motoristy odezvu, a věříme, že to bude začátek nového způsobu, jakým si pořizujeme a udržujeme pneumatiky,“ uzavírá Nunn.

Štítky: , , , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *