lamborghini-huracan-performante-by-r1-motorsport- (1)

Upravené Lamborghini Huracán Performante vypadá jako by ujelo z kasáren

Autor: Pavel Srp - 14. 12. 2019


Když chcete své auto udělat na ulici nepřehlédnutelným, musíte ho upravit. V dnešní době je nutné upravovat i supersporty, protože automobilky jich prodávají poměrně hodně. A různí majitelé mají různé nápady. Tento dal na své Lamborghini nový bodykit, kola, ale hlavně vojensky zelený lak.

Už původně šlo o docela neobyčejné auto, vždyť základ úpravy je Lamborghini Huracán Performante. Však považte sami. Pohání ho atmosféricky plněný vidlicový desetiválec s objemem 5,2 litru. Jeho výkon je 470 kW/640 koní a maximum točivého momentu dosahuje hodnoty 600 Nm. Díky tomu je zrychlení z 0 na 100 otázkou jen 2,9 sekundy, z 0 na 200 km/h to zabere 8,9 sekundy a maximální rychlostí je více než 325 km/h.

Karoserie ale nezůstala sériová, ačkoliv velké přítlačné křídlo na zádi je tu stále. K tomu ale přibyl nový bodykit, který dodal Vorsteiner. Jde o přední spoiler pod nárazníkem, jiné přední blatníky, kapotu, ale i nástavce prahů nebo difuzor.

S tím jdou ruku v ruce nová kola. Sériové disky musely ustoupit kouskům ADV10 Track Spec CS Series v barvě Polished Gloss Man Bronze. Ty mají deset palců a rozměry 9,5×20 palců vpředu, respektive 12,5×21 palců vzadu.

Bez úprav zůstal motor. Není to potřeba, takže jedinou změnou je nový výfuk. Ten byl konstruován přímo na míru tomuto autu v R1 Motorsports. Škoda, že nemáme zvuk, protože desetiválec s ním musí znít úžasně!

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru