Letošní sezóna Formule 1 je už v plném proudu, má za sebou už tři závody: Velké ceny Austrálie, Bahrajnu a Číny. V pořadí jezdců dominují Nico Rosberg s obrovským náskokem před Lewisem Hamiltonem a Danielem Ricciardem. A v pořadí značek jde o souboj prvních tří stájí v podobě Mercedes AMG Petronas F1 Team, Scuderia Ferrari a Red Bull Racing. Nás ale zajímá tým, který je zatím s jedním bodem na 8. místě: McLaren Honda.

A proč? Je to totiž tým, který si pro začátek letošní sezóny připravil opravdu poutavé video ve stylu Jamese Bonda nebo jako vystřižené z filmů Rychle a zběsile. Celé video začíná pohledem na letadlo a do něj. V kokpitu sedí kapitán s druhým pilotem, neustále něco ovládají a poslouchají instrukce.

Najednou se ale rozezvučí alarm, kamera najede na Jensona Buttona, který si začne oblékat helmu a soukat se do svého monopostu. Otevřou se dveře zavazadlového prostoru, vystřelí se padák a ten vytáhne formuli s sebou. Letící formule i s Jensen v kokpitu přistane přímo na trati a sylově odjíždí do kvalifikačních kol…

Blbost, ale zajímavě natočená, co říkáte? Komu v závodech Formule 1 fandíte?