Trojice kamarádů vyrazila v klasickým Mini Cooperech na výlet po Americe pro dobrou věc

Autor: Anina Russová - 29. 4. 2015


Dovolte nám, abychom vám představili hodně odvážnou a zajímavou trojici britských mladíků Alexe Charltona, Dudley Brooka a Petera Price. Tahle trojka má společné přátele Jona a Amber Princovi, kteří mají malého a velice nemocného syna Jacka. Jsou mu čtyři roky a trpí dětskou mozkovou obrnou. Do – v rámci možností normálního – života by malého Jacka mohla vrátit operace, která stojí neuvěřitelné množství peněz, proto se tahle trojka rozhodla, vzít tři klasické Mini Coopery a objet s nimi prakticky celou Ameriku.

Auta si tento měsíc nechali poslat do Ameriky a na začátku května přiletí za nimi. V plánu mají během 30 dnů projet celé spojené státy, ale zároveň přiznávají velké obavy. Sice s sebou vezou všechno možné vybavení a velkou dávku náhradních dílů, ale nejsou si prý moc jistí tím, jak auta zvládnou změny teplot od velké zimy v Kanadě přes horka v Americe.

Takovou cestu prý plánovali už dlouho, ale až poté, co zjistili, že jejich přátelé na drahou a náročnou operaci synka nemají finance, se rozhodli právě tuhle cestu použít pro sběr finančních prostředků pro malého Jacka. A daří se jim to. Už v tuto chvíli se začínají z celého světa u rodičů na transparetním účtu scházet potřebné peníze.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru