Tři Audi RS7 Sportback v modrém kabátě

Autor: Anina Russová -   18. 5. 2014


Modrá je prostě dobrá a v případě těhle tří krasavic to platí dvojnásob. Jsou to krásné Audi RS7, které velký americký řetězec s názvem Audi Exchange oblékl do tří různých modrých barev. Jsou to Nogaro Blue, Estoril Blue a Sepang Blue a upřímně, jen těžko bychom vybírali tu nejhezčí. Všechny tři byly a jsou na prodej, nicméně jediná dostupná je prý v tuto chvíli Sepang Blue a její cena je něco málo přes 100 000 dolarů.

Když se podíváte na fotografii všech tří Audi pohromadě, tak Estoril Blue je ta nejsvětlejší úplně vlevo. Tahle modrá trošku evokuje modrou barvu používanou závodními vozy BMW. Audi RS7 připomíná hravou kočičku, která s vámi v zatáčkách pořádně zacvičí. Proti tomu je Nogaro Blue, ta vpravo, tmavší a decentnější. Neznamená to ale, že byste s ní zapadli do davu. Jen se hodí k rozvážnějšímu řidiči, který hrdě ukáže zadní světla každému, kdo se jen pokusí o provokaci. Nakonec pak Sepang Blue, má nejoblíbenější, protože temně modrá barva dokonale kontrastuje s černými doplňky. Je to barva horké letní noci přímo lákající k nějakým nemravnostem. Hraje si na decentní dámu, která vám s radostí ukáže zač je toho loket.

Všechny tři RS7 jsou prostě dokonalé. Audi RS7 Sportback byla představena v roce 2013 na autosalonu v Detroitu. Jde o pětidvéřové sportovní kupé, kterému pod kapotou bije stejně ostré srdce jako v případě Audi RS6. Jde o dvakrát přeplňovaný benzínový motor V8 4,0 TFSI, který svých 560 koní posílá prostřednictvím systému quattro na všechna čtyři kola. Zrychlení z 0 na 100 km/h se odehraje za pouhé 3,9 sekundy a maximální rychlost je elektronicky omezena na 250 km/h. Audi RS7 je jasnou odpovědí na Mercedes-Benz CLS 63 AMG a BMW M6 GranCoupé a jen čas ukáže, který z těchto vozů si získá srdce milovníků rychlé jízdy nejvíce.

Štítky: , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *