Tuning a úpravy automobilů se nevyhnou žádné značce ani typu auta. Upravené tak mohou jezdit modely rolls-royce, stejně jako Toyoty Prius. A právě pro Prius si připravila balíček úprav i samotná Toyota prostřednictvím svého oddělení Toyota Racing Development (TRD).

Nejde o nijak výrazné nebo brutální úpravy, spíše o decentní doladění karoserie. Jisté ale je, že nejde o jen tak nějaké nalepení spojlerů, protože kit vyvíjelo oddělení TRD. Všechny díly karoserie tak byly vyvíjeny také ve větrném tunelu s co nejvyšším důrazem na své aerodynamické vlastnosti. Výsledný odpor vzduchu upraveného priusu je oproti tomu sériovému dokonce nižší.

Auto může dostat spojler pod přední nárazník, jinou masku chladiče, kryty zrcátek, vnějších klik dveří, nástavce prahů, difuzor na střechu, ale třeba i duplexní výfukové potrubí – pokud budete chtít. Nabízejí se totiž různé varianty a různá provedení dílů. Samozřejmostí je také výběr nových disků kol, jejichž průměry se budou pohybovat od 15 do 18 palců.

Úprava je určená na faceliftované provedení priusu, které se představilo v listopadu na autosalonu v Los Angeles. Zákazník si bude moci koupit celý balíček úprav anebo je pořídit po jednom kuse přesně tak, jak bude chtít. Kit oficiálně Toyota představí na nadcházejícím Tokyo Auto Salon 2019.