Toyota RAV4: Skladové vozy s bonusem 100 000 Kč

Autor: Pavel Srp - 6. 2. 2012


Toyota Motor Czech zveřejnila další akční nabídku s bonusem 100 000,- Kč včetně DPH na skladové vozy Toyota RAV4 s pohonem všech kol ve výbavě Lux. Základní cena pro model RAV4 s pohonem všech kol je 599 900,-Kč včetně DPH. Nová akční nabídka umožňuje zákazníkům získat u verze 2,0l Valvematic M/T výbavu Lux za cenu základní verze Terra.

Výbava Lux obsahuje u modelu RAV4 mimo jiné litá kola, automatickou duální klimatizaci, vnější sklopná zrcátka, potahy sedadel v kombinaci kůže a Alcantara, vyhřívání předních sedadel, Audio s CD měničem na 6 disků s MP3, WMA a Bluetooth s ovládáním na volantu, 6 reproduktorů, tempomat, dešťový sensor či samostmívací vnitřní zpětné zrcátko.

Významný model segmentu SUV Toyota RAV4 byla v Evropě vždy měřítkem ve třídě kompaktních vozů SUV, kde nabízí vynikající kombinaci jízdních výkonů, kvality, pohodlí cestujících a výbavy. Vznětové motory D-4D i zážehové Valvematic nabízí vynikající odezvu a výkon. Model RAV4 je vybaven technologií Toyota Optimal Drive zajišťující vyšší výkony při nižší hladině spotřeby a emisí.

Mimořádné schopnosti podvozku a pohonu všech kol

Všechny verze 4×4 dovážené do ČR jsou standardně vybaveny pokrokovým systémem IADS (Integrated Active Drive System) aktivního pohonu všech kol. IADS je propracovaný systém vysokorychlostního interaktivního řízení, který využívá senzory rozmístěné po celém vozidle ke vzájemné spolupráci systému aktivního řízení točivého momentu 4WD, systému řízení stability vozu (VSC+) a elektrického posilovače řízení (EPS) s ohledem na optimální jízdní vlastnosti, ovladatelnost a bezpečnost jízdy v RAV4.

Klíčovou součástí IADS je aktivní řízení točivého momentu 4WD, které nepřetržitě sleduje a řídí přenos točivého momentu mezi přední a zadní nápravou prostřednictvím elektromagneticky ovládané spojky umístěné před diferenciálem zadní nápravy, a tak zajišťuje optimální záběr kol a stabilitu vozidla za všech jízdních podmínek.

Nabídka akčního bonusu platí do 31. 3. 2012.

[nggallery id=330]

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru