Prakticky celý letošní rok nás Toyota láká na znovuzrození své legendy jménem Supra. Před několika týdny auto ukázala hrstce vyvolených, ale stále jen polepené ve specifické maskovací fólii. To, jak bude auto ve skutečnosti vypadat, však Toyota oficiálně stále neprozradila.

Ovšem, jak už to, tak bývá, na internet před pár dny podoba auta utekla. Vyfotil ho někdo z lidí, kteří jej pro Toyotu přepravovali. Na fotce, která koluje po internetu, je vidět, že nová Supra má opravdu hodně agresivní přední část, která odkazuje na poslední generaci z 90. let, a zajímavě tvarovanou má i střechu.

Ovšem teď zůstaneme u té fólie, kterou byly pokryty všechny testovací a marketingové Supry. Její barvy byly bílá, červená, černá a šedá, přičemž na sobě měla vytištěné označení Supry, tedy A90. A přesně takový je i vánoční balicí papír, který Toyota prodává ve Velké Británii. Celkem zákazníkům nabídne maximálně 500 rolí, přičemž jedna má rozměry 695 mm x 1000 mm. Jedna role vyjde na 5 liber, tedy asi 144 Kč.

Veškeré finance, které budou prodejem speciálního papíru vybrány, poputují na nadaci, která se v Anglii stará o bezdomovce. Toyota jim takto chce zpříjemnit Vánoce. U nás tedy papír půjde jen těžko sehnat, ale víme, že hodně z vás jezdí za vánočními nákupy právě do Anglie, tak alespoň víte, že můžete stylově přispět na dobrou věc.