2022-Toyota_C-HR_Style

Toyota modernizuje výbavu modelu C-HR Style. Přidává designové doplňky i výbavu

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Toyota - 19. 11. 2021


Přináší stylistické změny evokující prvky modelů ve vyšší třídě. Nová verze doplňuje nedávné provedení Toyota C-HR GR SPORT, které se zaměřuje více na dynamický aspekt a sportovní vzhled. Vylepšená výbava Style přináší první modernizaci plánovanou na modelový rok 2022.

Modernizovaná výbava Style nabídne nové jednobarevné lakování v odstínu Amethyst a také 18″ litá kola v novém designu. V kabině zaujme čalounění sedadel v nové kombinaci látky a luxusní syntetické kůže. Ozdobné panely jsou vyvedeny v matně modrošedém odstínu.

Vylepšená výbava Style, zasazená do středu nabídky v rámci modelové řady mezi provedení Comfort a vrcholné verze GR SPORT a Executive, by v Evropě měla tvořit přes polovinu prodejů Toyoty C-HR. Vůz bude možné objednávat od ledna příštího roku.

2022-Toyota_C-HR_Style-interier

Do roku 2022 vstupuje Toyota C-HR s nejnovějším multimediálním systémem Toyota Touch 2 (MM21), který znamená další výrazný posun v otázkách konektivity, funkčnosti a intuitivnosti ovládání. Nový systém, standardně nabízený pro všechny výbavové linie s výjimkou základní výbavy Comfort, zprostředkuje vyšší výpočetní výkon (výkonnější CPU), a tedy i rychlejší odezvu než doposud používaný systém.

Jednotka ovládaná prostřednictvím centrální 8″ dotykové obrazovky s jemnou grafikou nabízí okamžitý přístup k řadě chytrých online služeb vč. navigace na bázi cloudu s nepřetržitými aktualizacemi dopravních informací. Toyota C-HR zde využívá nový palubní komunikační modul, u nějž odpadá nutnost párování telefonu kvůli online službám a rovněž nejsou účtovány žádné další poplatky za data.

Softwarové aktualizace lze snadno provádět na dálku a rovněž je zajištěno připojování chytrých telefonů prostřednictvím bezdrátové technologie Apple CarPlay, resp. (prostřednictvím kabelu) Android Auto. Zákazníci též mají možnost zvolit vyšší paket zahrnující vestavěný systém navigace s detailním plánováním tras vč. mapování měst ve 3D, dopravního značení na dálnicích a informací o rozmístění pevných rychlostních kamer.

2022-Toyota_C-HR_Style-zadek

V ceně vozidla je balíček s daty předplacenými na 4 roky, zahrnující navigaci na bázi cloudu, informace o parkovacích místech v okolí, informace o nehodách na trase a on-line aktualizace.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru