toyota supra a80

Společnost TOYOTA GAZOO Racing oznámila, že obnovuje výrobu kopií dalších náhradních dílů pro modely Supra A70 a Supra A80 v rámci vlastního projektu GR Heritage Parts. Tyto komponenty bude prodávat nejen na domácím japonském trhu, ale i v Severní Americe, Evropě a dalších zemích.

V rámci tohoto projektu se obnoví produkce již nevyráběných náhradních dílů, které se nově budou prodávat jako díly originální. Smyslem projektu je uspokojit zákazníky toužící jezdit se svými staršími vozidly, které mají ze srdce rádi a s nimiž spojují své nejcennější vzpomínky. V případě modelů Supra A70 a A80 se bude jednat o první dodatek od oznámení výroby náhradních dílů v roce 2020.

Přečtěte si také:  Slovakia Ring má nový Safety Car a Leading Car. V obou případech padla volba na Toyotu GR Supra

Od 1. července (v závislosti na aktuální připravenosti) bude Toyota postupně nabízet kopie náhradních dílů k zakoupení u prodejců Toyota, a to zcela stejným způsobem jako v případě běžných originálních dílů.

Objem výroby kopií náhradních dílů však bude omezen v návaznosti na speciální formu spolupráce dodavatelů. Z tohoto důvodu bude po ukončení výroby možné tyto díly zakoupit pouze do vyprodání zásob.

Přečtěte si také:  Rallye Dakar 2021: Ouředníček s Křípalem hasili ve čtvrté etapě auto. Do cíle dojeli ve tmě

Další podrobnosti, jako např. čísla dílů a období výroby, budou zveřejňovány na webových stránkách TOYOTA GAZOO Racing od 1. července, počínaje díly, které jsou již k dispozici.

Toyota bude vyrábět a prodávat kopie dalších náhradních dílů pro předchozí generace modelu Supra

Přidat komentář