Toužíte se projet v luxusním autě? Půjčte si jej

Autor: Komerční sdělení - 27. 3. 2017


Snad každý muž si přeje vyzkoušet si řídit nějaké to Porsche, Mercedes či kabriolet BMW. Tento životní sen přitom patří mezi ty reálnější. Ne každý sice má tolik peněz, aby si vůz luxusní kategorie mohl pořídit, ale vypůjčení na den je finančně dostupné každému.

Popularita autopůjčoven roste. Lidé si půjčují auta, zatímco mají ta svoje v servisu, když přijedou do cizího města, kde nemají vlastní vůz, jakmile potřebují hezké auto pro speciální příležitost, pokud se bojí, že jejich plechový miláček nezvládne dlouhou cestu na dovolenou apod. Každá dobrá autopůjčovna Praha je proto vybavena vozy různých typů – od úsporných automobilů přes dodávky až po luxusní auta.

Luxusní vozy stojí pár tisíc na den

Například v kategorii luxusních vozů na webu Autozpujcovny.cz najdete kabriolet BMW 435i už od 2 000 na den. Snové Porsche Carrera Turbo půjčují za čtyři tisíce denně. Úplně malé částky to sice nejsou, ale můžete si takový zážitek přát třeba k narozeninám nebo Vánocům. Vaši blízcí budou nadšení, že nemusí vymýšlet žádné jiné dárky, a co si budeme povídat – zážitek je kolikrát lepší než hmotný dar.

Užijete si s nimi prakticky neomezenou zábavu

Zmiňovaná autopůjčovna Praha půjčuje vozy na dlouhou i krátkou dobu, takže se na vás nebudou divně koukat, když projevíte zájem o auto na pouhý jeden den. Jedním dnem se přitom rozumí 24 hodin. K vozu vám zdarma zapůjčí i dětskou sedačku, abyste si svůj sen mohli užít s celou rodinou, a GPS navigaci.

Dejte si pozor na omezení konkrétní půjčovny. Obvykle mají nastavený maximální počet denně najetých kilometrů, přičemž za větší množství pak doplácíte. Do zahraničí s autem zpravidla můžete, ale je potřeba to půjčovně oznámit předem.

Mimochodem pokud si na Autozpujcovny.cz žádný model nevyberete, zkuste je i přesto kontaktovat. Svůj vozový park neustále obnovují a možná vám vyhoví. Snaží se totiž uspokojit každého zákazníka.

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru