Toto upravené Lamborghini Huracán vlastní mladá dívka z Dubaje

Autor: Pavel Srp - 3. 7. 2017


Lamborghini Huracán je pořádně výkonný stroj, častěji je možné za jeho volantem vídat muže než ženy, ale tohle fialové auto vlastní jedna mladá dívka z Dubaje. A aby na tamějších ulicích nezapadla do davu, rozhodla se ho navíc zvýraznit ještě několika úpravami.

Svoje Lamborghini se totiž rozhodla svěřit společnosti RevoZport a ti se podívali nejen na exteriér, ale také na techniku. Z hlediska designu si lze všimnout několika nových prvků na karoserii. Huracán dostal několik nových karbonových dílů jako je spoiler pod předním nárazníkem, přední kapota, blatníky, rozšíření prahů, ale také výrazné přítlačné křídlo. Na většině dílů ale karbon schovala nová, výrazná fialová fólie. Podobná barva se objevila také na klíči od auta.

Nezůstalo jen u vzhledu, u RevoZport se podívali také na motor. Sériový atmosférický motor V10 má objem 5,2 litru a disponuje výkonem 449 kW/610 koní. Díky úpravě sání, přeprogramování řídící jednotky a výměny výfuku za nový značky Inconel, vzrostl výkon na rovných 700 koní, tedy na stejnou hodnotu jako má větší Aventador.

Mimochodem, není to první žena s upraveným Lamborghini Huracán, kterou známe. Nemusíme jezdit až do Dubaje, ale stačí se podívat za naše hranice. I v Německu lze najít podobně výrazné Lambo, vlastní ho dokonce herečka z filmů pro dospělé a milovnice tuningu a upravených aut Lexy Roxx.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek