TopCar představuje Mercedes-AMG GLE 63 Inferno

Od Pavel Srp | 18. 8. 2016 0

Mercedes-Benz třídy GLE nahrazuje třídu ML, jde o velmi schopné SUV, které neudělá ostudu na jakémkoliv obchodním jednání, ale ani mimo silnici. Černá bestie, kterou představila společnost TopCar, však bude patřit do zcela jiných kruhů. Je to ideální auto pro mafiány… :D

Jak jinak popsat černočerné superrychlé SUV, které se vlastně na první pohled tváří docela nenápadně? Jenže už druhý pohled odhalí, že některé na první pohled černé díly nejsou vlastně úplně tak černé, jako spíše z karbonu. Nový je navíc přední nárazník a zadní nárazník s nápadným difuzorem, nádechy a výdechy v blatnících nebo křídlo na zádi. Auto je navíc o pořádný kus materiálu rozšířeno. Celek dotvářejí exkluzivní kola ADV.1 Wheels.

A protože „náš zákazník, náš pán“, dalším možnostem úprav se meze nekladnou. Stopku může vystavit jen váš bankovní účet, takže není problém do interiéru zapracovat detaily z 24-karátového zlata, karbonu, kevlaru, ale vlastně jakéhokoliv jiného materiálu. Věřím tomu, že byste tam klidně mohli mít i kámen.

Všechny tyto úpravy jsou prý možné i na Mercedes-Benz GLE Coupé.