Tohle je stylový kočárek, který oceníte i vy! Je od Mercedesu

Autor: Anina Russová -   1. 11. 2018


Pokud jste rodičem, jistě víte, že bez kočárku se s malým dítětem nikam nedostanete. A ačkoliv je výběr takového kočárku spíše mateřskou záležitostí, máme pro vás tip na jeden hodně, který by se mohl líbit i tatínkům.

Na svědomí ho má značka Mercedes-Benz. Protože jistě víte, že je to prémiová značka a její auta jsou velmi luxusní, nemůže vás překvapit, že kočárek na tom není jinak. Mercedes-Benz se pro jeho vývoj a výrobu spojil s profesionály na kočárky, společností Hartan. A výsledek? Parádní.

Přečtěte si také:  Novým rekordmanem Nürburgringu je Mercedes-AMG One. Chybělo přitom jen málo, aby to neklaplo

V prvé řadě musíme zmínit kola kočárku. Jde o styl AMG s pěti paprsky a s designem přesně odpovídajím diskům, které jsou v nabídce pro automobily této německé značky. K tomu má kočárek adaptivní odpružení a lehký hliníkový rám. Hmotnost kočárku je pouze 8,9 kilogramu.

Součástí kočárku je jak odnímatelná dětská sedačka, která váží 4 kilogramy, tak vajíčko pro ty nejmenší. Rodiče jistě ocení teleskopickou rukojeť, díky níž mohou děťátko vozit malí i velcí. Kočárku nechybí ani parkovací brzda nebo hodně zajímavá a bohatá příplatková výbava.

Že nevíte, za co byste si v případě kočárku připláceli? Tak třeba za speciální štít proti větru nebo sluneční clonu ve stylu mercedesu. Pořídit ale můžete i správně obrandovanou deku nebo organizér.

Cenu kočárku neznáme, ale do prodeje by se měl dostat už koncem listopadu. Pokud tedy řešíte dárek pro vaší drahou ženu a jste v očekávání, tohle by ji určitě mohlo zaujmout!

Štítky: , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *