To bylo o fous! Tato nehoda dvou veteránů mohla stát stovky milionů

Autor: Anina Russová -   28. 11. 2017


Když se britští gentlemani nudí, vezmou svá jedinečná a drahá auta na okruh, aby porovnali výši svých bankovních kont a svůj řidičský um. Závody gentlemanů a jejich veteránů Goodwood Revival jsou fantastickou podívanou, která bere dech. Někdy doslova. To, když se na trati jen těsně minou dvě auta v celkové hodnotě několika stovek milionů korun.

Jedním z aut je skvostný Jaguar E-type, tedy v tomto případě ten levnější vůz. Tím druhým autem, které se na závodní trati dostalo do problémů, je však Ferrari 250 GTO. Historický kousek automobilové dokonalosti, jehož cena šplhá do nepředstavitelných výšin, které už se dají považovat skoro až za neslušné.

A teď si představte ten děs v očích a stažené půlky obou pilotů těchto vozů, když se jeden neovladatelně řítil na druhého. Co se jim asi mohlo honit hlavou? Čísla? Telefon na pojišťováka? Těžko říct.

Video jsme si museli pustit několikrát a stejně moc nechápeme, jak je možné, že k nehodě nakonec naštěstí nedošlo. Faktem je, že kdybychom v jednom z těch aut seděli, jistě bychom se museli jít převléknout…

Štítky: , , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek