BMW_Individual_Manufaktur- (2)

Timo Glock ukáže, jak to funguje v BMW Individual Manufaktur

Autor: Tisková zpráva - Zdroj a foto: BMW - 18. 3. 2021


Timo Glock, německý tovární jezdec automobilky BMW, v sérii videí zve své diváky na cestu za poznáním zajímavých oblastí, aktivit a projektů v rámci BMW Group. Série videí Timo’s Discovery nabízí exkluzivní pohled do zákulisí. Glock v této epizodě navštívil divizi BMW Individual Manufaktur, kde se pod rukama zručných řemeslníků mění nejnáročnější a exkluzivní přání zákazníků spojené s automobily BMW na realitu. Glock přiložil i ruku k dílu.

Od založení v roce 1992 byla divize BMW Individual synonymem pro nejexkluzivnější formu radosti z jízdy. Od počátku se zaměřovala na maximální kvalitu a na to, aby se podařilo splnit každý požadavek zákazníků. A to v podstatě platí i v dnešní divizi BMW Indvidual Manufaktur. V halách ve městě Garching nedaleko Mnichova se zákazníci stávají tvůrci svého vlastního vozu.

Interiér nebo exteriér, zlaté kliky či rodinný erb na opěrkách hlavy – splnit lze snad každý požadavek. Podmínka je pouze jedna: úpravy nesmějí ovlivnit bezpečnostní standardy, vlastnosti značky či právní předpisy.

Timo Glock během své návštěvy poznal celý svět možností. V rámci prohlídky se naučil vše o celém procesu od surovin až po hotové speciální edice, vyslechl si bizarní příběhy a pomohl s výrobou příslušenství do konkrétního vozu. Jeho závěr? „Možné je všechno. S BMW si můžete splnit jakýkoliv automobilový sen. Je fascinující, s jakou vysokou mírou řemeslné zručnosti zde vše vzniká.“

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru