The Grand Tour nejspíš končí. Clarkson už dál nechce recenzovat auta

Autor: Anina Russová - Zdroj: Amazon Prime, The Times - Foto: Amazon Prime - 1. 12. 2023


Jen několik málo dnů poté, co BBC oznámila konec legendárního pořadu Top Gear to vypadá, že skončí i The Grand Tour, kterou před osmi lety rozjeli právě bývalí moderátoři Top Gearu.  Amazon dle dostupných informací ale řeší to, jak show na obrazovkách udržet, byť nejspíš bez Hammonda, Clarksona a Maye.

V tuto chvíli je podle The Times jasné, že další díly The Grand Tour se natáčet nebudou. Ani jeden z moderátorů o to nestojí a Clarkson navíc novinářům řekl: „Skončili jsme. Recenzoval jsem auta v televizi od roku 1989, to je 34 let. A po příštím roce už to dělat nebudu.“  Diváci ale budou mít minimálně ještě jednu příležitost trojici vidět, protože během příštího roku Amazon odvysílá speciál natočený v Zimbabwe. A zároveň dle dostupných informací řeší, že hledá cestu, jak pořad na obrazovkách ponechat, nicméně už asi jistě bez Clarksona, Hammonda a Maye.

Jednotliví aktéři show ale z obrazovek nezmizí úplně. Clarkson má velmi úspěšný pořad o svém neméně úspěšném farmaření, Hammond má pořad o renovování aut a May s kamerou cestuje po světě.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *