james_may-the_grand_tour-nehoda-mitsubishi

Top Gear definitivně končí a fanoušci volají po návratu známého moderátorského tria. James May to ale kritizuje

Autor: Anina Russová - Zdroj: BBC Today - Foto: Amazon - 23. 11. 2023


Už nějaký ten pátek se spekuluje o tom, že BBC hodlá zastavit natáčení pořadu Top Gear. A jak se v těchto dnech ukázalo, spekulace stály na reálném základu. BBC opravdu ukončila natáčení pořadu a oznámila, že se v dohledné době neobjeví na obrazovkách.

Důvodů pro to je několik, včetně klesající sledovanosti. Ovšem pomyslným hřebíčkem do rakve byla nehoda, ke které došlo během loňského prosince při natáčení jedné z epizod. Vážně zraněn při ní byl jeden z moderátorů Freddie Flintoff, dokonce musel být letecky transportován do nemocnice a poranění v jeho obličeji je patrné i dnes.

Na oficiální oznámení BBC o konci Top Gearu okamžitě zareagovali fanoušci pořadu, kteří začali volat po vrácení původního moderátorského tria v podání Jamese Maye, Richarda Hammonda a Jeremyho Clarskona. Řada lidí tvrdí, že právě tito tři by pořadu vrátili dávno zašlou slávu. Jenomže minimálně James May nejen, že s tím nesouhlasí, ale navíc je na fanoušky trochu naštvaný. Podle něj by neměli přemýšlet nad tím, co by pořad obnovilo, ale myslet by měli hlavně na to, aby se Freddie Flintoff uzdravil.

May v podcatstu BBC Today řekl, že není čas na nějaké partyzánství, ale uznal, že projekt Top Gear potřebuje velký restart. Podle něj je ale nejdůležitější, aby se Flintoff uzdravil, a to by si měli uvědomit i všichni ti, kteří chtějí pořad zpět.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru