Tesla Supercharger

Tesla přichází s akční nabídkou. Pokud si převezmete auto do konce roku, dostanete nabíjení na půl roku zdarma

Autor: Radim Plachý - Zdroj: electrek.co - Foto: Tesla - 27. 11. 2023


Už dávno jsou pryč doby, kde jste si mohli svou Teslu dobíjet na Tesla Superchargerech zdarma a kdykoliv. Dnes už je tato služba pro nové vozy zpoplatněna a právě na to, že ji budete mít zdarma, automobilka láká nové zákazníky. Akce se týká na předané vozy Tesla Model 3 a Model Y do 31. prosince 2023 a nabíjet zdarma budete moci půl roku.

Tesla je v poslední době velmi úspěšná a v Evropě se umisťuje na úplné špičce prodejnách statistik. Důvodem je zejména cena Model 3, které dokáže konkurovat jen velmi málo soupeřů. Americká automobilka i tak připravuje akční nabídky, které mají koupi dále zatraktivnit. Nejnověji je to dobíjení na Tesla Superchargerech na půl roku zdarma. To dostanou všichni majitelé aut předaných do konce letošního roku. Ovšem pouze v Americe.

I tak si ovšem při nabíjení musíte dát pozor na to, jak dlouho u stojanu budete stát a dobíjet. Pokud se totiž baterie vyšplhá nad 90 % své kapacity, začne vám Tesla účtovat za každou minutu jeden dolar. Toto zůstává i při tomto bezplatném akčním nabíjení zdarma. Elektřinu tak dostanete zdarma, ale jen do 90 %.

Nejprodávanější Tesla má po faceliftu. Model 3 má lepší aerodynamiku i dojezd

Tesla navíc zlevnila v severní Americe své skladové vozy až o tři tisíce dolarů, tedy o téměř 70 tisíc korun. Týká se to nejmenších vozů Tesla Model 3 a Tesla Model Y. V případě trojky jde ale o verzi před modernizací, protože na rozdíl od Evropy, kde už facelift v prodeji je, tak Amerika si na něj musí počkat do prvního kvartálu roku 2024.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru