Tesla Model 3 s divoce barevným interiérem nevypadá vůbec špatně

Autor: Anina Russová - 31. 12. 2019


Bulharský úpravce Vilner představil další svůj projekt, v rámci kterého se vyřádil na elektromobilu Tesla Model 3. Vypadá to totiž, že kdo se dnes nějakým způsobem nevěnuje elektromobilitě, ten neexistuje. Vilneru se ale podařilo do tohoto moderního auta dostat trochu retro designu a výsledek je minimálně hodně zajímavý.

Novitec upravil elektromobil Tesla Model 3. Změny jsou decentní

Tesla ve svých modelech pracuje zásadně jen s ekologickými materiály, takže interiér je čalouněn eko kůží, která by se měla snadno rozložit. Vilner kůži z části zachoval, ale přidal k tomu několik barevných detailů, které najdete jak na čalounění sedadel, tak na středové konzole, stropnici, výplních dveří nebo na slunečních clonách.

Je to možná poněkud divoké, ale alespoň to trochu rozbíjí tu standardně černo šedou nudu, jakou dnes velká spousta aut, nejen elektromobilů, trpí. Jen pár značek se v barvách umí vyřádit, ale dají se spočítat na prstech jedné ruky. Jen namátkou můžeme zmínit třeba BMW, které nabízí fantastickou výrazně hnědou kůži pro interiér a super živé barvy pro exteriéry. Teď ještě, aby se nebáli ani další zákazníci…

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru