vilner-renovace-interieru-1970_mercedes_benz_250_ce

Bulharští specialisté na interiéry Vilner zrenovovali Mercedes-Benz 250 CE

Autor: Pavel Srp - 5. 9. 2018


Bulharská společnost Vilner se specializuje na čalounění interiéru a vše, co s tím souvisí. Nepracuje ale jen na nových autech, ale i na těch klasických. Perfektním příkladem je i tento Mercedes-Benz 250 CE z roku 1970.

Tento model, předchůdce dnešní třídy E, od bulharského interiérového specialisty dostal parádní péči a výsledek je perfektní. Toto konkrétní auto si původně koupil saúdskoarabský businessman, který ho parkoval ve svém klimatizovaném skladu, z toho však v roce 1988 zmizelo. Nikdo nevěděl,jak se to stalo a kde mercedes je. Auto se opět objevilo až o 20 let později v Káhiře, bylo však úplně zničené. Ani tehdy o něm nebyly žádné další informace.

Jeho majitel se ale rozhodl, že auto nesmí být sešrotováno a že ho za každou cenu opraví a interiér se rozhodl nechat zrestaurovat právě společnost Vilner. Poslal jim zbytky mahagonového a ebenového dřeva tak, aby si mohli vše připravit a později do auta nainstalovat. Kromě toho do interiéru putovala modrá kůže a Alcantara, která pravé dřevo perfektně doplňuje. Linie klasického auta nekazí ani nové rádio v retro designu Becker Mexico.

Dopadlo to vážně parádně, co myslíte? :)

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru