Tesla chce od svých fanoušků a majitelů vědět, co má vylepšit

Autor: Radim Plachý - Zdroj: twitter.com - Foto: Tesla - 12. 5. 2023


Americká automobilka Tesla je velkým průkopníkem elektromobility. Nabízela elektrická auta i v době, kdy je ostatní v nabídce ještě neměli a i proto je dnes tak úspěšná. Kvalita jejích aut a montáže je ovšem diskutabilní. Teď se automobilka svých fanoušků a zákazníků ptá na to, co by měla vylepšit.

Americkou automobilku založil Elon Musk, který má projektů mnoho, všechny mají ale jedno společné. Jejich velkým marketingovým nástrojem je sociální síť twitter. A právě na twitteru se objevil i příspěvek, v němž se Tesla na své fanoušky obrací. Nakonec, není to nic divného, když sám Musk před časem twitter koupil…

Přečtěte si také:  Elon Musk říká, že své elektromobily může prodávat klidně i s nulovou marží

Tweet byl zveřejněn 5. května a za tu dobu má 24 tisíc odpovědí. Nejčastějším tématem je chystaný nový „autopilot“ Full Self-Driving (FSD). Půjde o pokročilý systém semiautonomního řízení, za který bude potřeba připlatit. Majitelé elektromobilů Tesla se k němu v komentářích často vyjadřují v tom smyslu, že by zakoupené FSD mělo být přenosné mezi auta. Když si jej na jedno auto koupíte, pak ho prodáte a koupíte si jiné, mělo by se FSD mezi těmito dvěma auty přenést. Některé komentáře volají také po tom, aby bylo FSD dostupné i v Evropě, kde to ovšem tak úplně nezáleží na samotné automobilce, ale na zákonech.

Pročíst všechny komentáře zabere jistě minimálně několik hodin a je otázka, jestli si z toho Tesla něco vezme. Je ale dost pravděpodobné, že nějaký rozumný námět na zlepšení se tu určitě najde.

Štítky: ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *