2019-rolls-royce-phantom-wald-international-black-bison-tuning- (2)

Rolls-Royce Phantom je nejluxusnějším sériově vyráběným sedanem na světě. Jde o obrovskou a neskutečně pohodlnou limuzínu, která upoutá pohledy lidí kdykoliv a kdekoliv se objeví. Někomu to ale stále nestačí…

A pak může být řešením nechat si auto upravit. A jednou z takových společností, která se nebojí ani úprav tak luxusních limuzín anebo třeba i exkluzivních supersportů, je Wald International, která prapůvodně pochází z Japonska.

Ti si posvítili na nejnovější generaci Rolls-Royce Phantom a oblékli ji celou do černé barvy s trochou chromu.

Z čelního pohledu zaujme nový nárazník s velkými otvory pro přívod vzduchu. Ten je doplněn o spoiler, který dostal na své rohy chromované doplňky. Tytéž chromové prvky lze nalézt také na bočních prazích, ale i na zadním nárazníku. Zadní nárazník má kromě toho i velký difuzor a vykukují z něj nové koncovky výfuku, pomocí nichž oddechuje sériový vidlicový dvanáctiválec pod kapotou.

V blatnících bychom nyní našli mnohem větší kola. Jde o kované, vícedílné 24″ disky Wald I13-F Forged v černé barvě s několika chromovými doplňky. Obouvají na obou nápravách stejné pneumatiky Toyo Proxes STIII s rozměry 295/30 R24.

Tento upravený Rolls-Royce Phantom je i blíž asfaltu. Na podvozku se ale nic hardwarového neměnilo, ve Wald International jen upravili nastavení sériového vzduchového odpružení.

Cele to završuje černá barva nejen na karoserii a na kolech, ale také na všech znacích, ale i předních nebo zadních světlech. Černá je i soška Emily, tedy Spirit of Ecstasy na kapotě.