Takhle to dopadne, když se budete o Vánocích přejídat a zároveň pod stromeček dostanete Lamborghini

Autor: Anina Russová - 19. 12. 2017


Ačkoliv by měly být blížící se vánoční svátky hlavně dobou klidu, pohody a rozjímání, posledních několik let to vypadá spíše za honbou za dárky, posledními termíny a hlavně jídlem. Jen se podívejte na fronty, které se tvoří kolem supermarketů. Jeden by řekl, že se spíše než Vánoce blíží konec světa. Jenomže tohle přejídání není jen nezdravé, ale následná obezita s sebou přináší i mnohem všednější problémy.

Takovými trpí i jeden velmi obézní řidič Lamborghini Murciélago. Tomu totiž jeho rozměry a hlavně jeho hmotnost nedovolují ani něco tak běžného, jako je vystoupení z auta. Ano, my víme, že zrovna Lamborghini není pro nastupování a vystupování úplně ideální, ale dotyčný tlouštík na to prostě musel jít úplně jinak.

Aby se z auta dostal, vlastně se z něj vyvalil jako sud. Nezlobte se na nás, ale jiné přirovnání nás opravdu nenapadá. Krom těchto zjevných problémů by nás celkem zajímalo, jak se mu v autě sedí. V Murcielagu není místa na rozdávání a sedadla jsou dost přesně tvarovaná na – řekněme – štíhlejší lidské tělo. Myslíme si tak, že samotná jízda mu také musí být dost nepříjemná.

Až si budete o svátcích nakládat osmou porci kapra s bramborovým salátem, myslete na to, že to může mít i takové následky…

A co nám to jenom připomíná…. :D

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru