Tak už i Maserati spouští operativní leasing: již od 28 tisíc korun měsíčně

Autor: Tisková zpráva - 29. 1. 2015


V České republice se za posledních několik měsíců rozpoutala válka nabídek operativního leasingu i pro soukromé osoby, výjimkou nejsou už ani vozy Maserati. Operativní leasing si teď mohou vybrat nejen pouze firmy, ale i privátní klienti. Automobilka s nezaměnitelným znakem mýtického Neptunova trojzubce tak otevírá dveře k nekompromisnímu luxusu, nezadržitelné dynamice a úchvatnému designu všem vyznavačům elegance a sportovní jízdy.

Prvním průkopnickým Maserati nabízeným na operativní leasing je modelová řada Ghibli. V aktuální nabídce jsou vozy Maserati Ghibli Diesel a Maserati Ghibli S Q4. Třílitrovou verzi Maserati Ghibli Diesel s šestiválcovým motorem o výkonu 275 koní a kombinovanou spotřebou kolem šesti litrů, můžete pořídit už od 28 tisíc korun měsíčně. U třílitrového Maserati Ghibli S Q4 s benzínovým motorem o neuvěřitelném výkonu 410 koňských sil a pohonem všech kol, pak zaplatíte měsíčně od 35 tisíc korun. Cena se může lišit v případě nadstandardní výbavy a ostatních specifikací dle požadavku zákazníka. U modelové řady Ghibli zaujmou rovněž nízké provozní a servisní náklady.

„Leasingová smlouva je nabízena ve standardním rozsahu 48 měsíců a nájezdu 80 tisíc kilometrů. Parametry smlouvy lze samozřejmě upravit na míru podle zákazníka, nebo si může jednoduše vybrat z předem připravené základní (operativní) či fullservisové (FSL) verze leasingu. Operativní leasing v sobě zahrnuje pravidelné měsíční splátky, povinné a havarijní pojištění, silniční daň i poplatek za rádio. V případě fullservisového může zákazník počítat navíc ještě s dálniční známkou, servisními náklady, zimním či letním obutím, včetně uskladnění pneumatik, nebo mezinárodní tankovací kartou OMV,“ upřesňuje obsah nabídky Jan Hudeček, vedoucí prodeje Maserati.

Co vedlo zástupce automobilky k této unikátní nabídce pro český trh je zřejmé. „Jako jediný oficiální zástupce automobilky Maserati v Česku, jsme totiž mohli vyjednat bezkonkurenční podmínky s renomovanými leasingovými společnostmi jako je ALD Automotive nebo UniCredit Fleet Management. Podmínky jsme navíc ještě schopni přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníka. O značkovém servisu a poradenství na nejvyšší odborné úrovni se není třeba ani zmiňovat, to v případě Scuderie platí vždy. Pokud to řeknu jednoduše, pak naše nabídka operativního leasingu vozů Maserati bude na českém trhu prostě vždy tou nejvýhodnější,“ vysvětluje Jan Hudeček, ze společnosti Scuderia Praha.

2014-maserati-ghibli-s-q4

[table caption=“Základní specifikace nabízených vozů Maserati:“ width=“615″ colalign=“left|center|center“]
Typ:,Ghibli Diesel,Ghibli S Q4
Palivo:,nafta,benzín
Objem:,2979 cm3,2979 cm3
Počet válců:,6, 6
Max. výkon:,202 kW/275 koní,301 kW/410 koní
Převodovka:,8 rychl. automat ZF,8 rychl. automat ZF
Poháněná náprava:,zadní,4×4
Zrychlení z 0 na 100km/h:,6.2 s,4.8 s
Max. rychlost km/h:,250 km/h,284 km/h
Kombinovaná spotřeba:,pod 6 l/100km,10.5 l/100km
Délka:,4971 mm,4971 mm
Šířka:,2100 mm,2100 mm
Výška:,1461 mm,1461 mm
Hmotnost:,1835 kg,1870 kg
Objem zavazadelníku:,500 litrů,500 litrů
Cena od:,28 tisíc Kč/měsíc,35 tisíc Kč/měsíc
Délka pronájmu:,48 měsíců,48 měsíců
[/table]

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru