Ukazovali jsme si krásné příklady toho, když táta svým dětem dělá malou automobilovou radost. Když se situace ale obrátí a velké děti dělají podobné radosti svým rodičům, jde většinou o velké dary. Jen si vzpomeňte na tenhle zrenovovaný náklaďák nebo Ferrari 360 jako dárek. Je to dojemné a je to prostě důkaz skvělé výchovy a skvělých rodinných vztahů.

Narazili jsme na další takové skvělé video, kde k šedesátým narozenimám dostane jeden takový táta od rodiny krásně zrestautovaný Pontiac GTO. Jde o naprosto stejné auto, které jeho táta vlastnil v roce 1968, kdy mu bylo 16. Bohužel v té době muselo auto – vzhledem k finanční situaci – rychle z domu, ale dotyčný o něm nikdy nepřestal básnit. Jde o první generaci, auto vyrobené v roce 1968.

Jako dárek a gesto ke svému otci je to skvělé, jen mne zaráží jedna jediná věc. A to je mnořství tabletů a telefonů, které celou situaci nahrávají. Dokonce i samotný dárce místo toho, aby tátu chytil kolem ramen, raději drží telefon v ruce. Ano, je pravda, že i díky tomu si tuhle situaci můžeme užít i my, ale nic by se přeci nemělo přehánět. Honba za tím si to hezké hned fotit, nahrávat a pokud možno i sdílet na sociálních sítích, je šílená až mám pocit, že občas zapomínáme na to  ty zářitky si opravdu vychutnat a užít…