uber-kralovsky-korunovacni_kocar-velka_britanie

Svezte se jako král Karel III. Londýnský Uber nabízí zákazníkům unikátní jízdu v korunovačním kočáře

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Uber -  2. 5. 2023


Uber si u příležitosti oslav korunovace krále Karla III. připravil pro své zákazníky jednu z nejzajímavějších jízd vůbec. V období od 3. do 5. května si budou moci prostřednictvím aplikace Uber rezervovat projížďku po londýnském Dulwich parku v unikátním „korunovační kočáře“. Nápad vzešel z průzkumu společnosti Uber, který ukázal, že téměř polovina Britů (48 %) by ráda alespoň jednou v životě zažila jízdu v kočáře taženém koňmi.

Korunovační kočár je další novinkou z neustále se rozšiřujícího portfolia unikátních způsobů cestování Uberu, mezi které patří třeba Uber Boat, jízdenky na National Rail a Eurostar nebo pronájem aut a autobusů prostřednictvím Uber Rent. 

Přečtěte si také:  Taxikáři poničili auta řidičů Uberu, dvě z nich převrátili na střechu

Nádherně zdobený kočár byl vyroben podle opravdových kočárů britské královské rodiny a cestující tak zažijí luxus, jaký si běžně dopřávají jen nejvyšší představitelé britské monarchie. V kočáře nebudou chybět plyšová sedadla, vyšívané polštáře a přehozy, aby se v něm zákazníci cítili opravdu královsky. Každý ze čtyř bílých koní, kteří kočár potáhnou, bude oblečen do korunovačního oděvu a doplní tak majestátní vzhled kočáru ozdobeného soškami. Ten tak bude přesně odpovídat kočáru, v němž pojede na slavnostní oslavu král Karel III. před zraky milionu diváků z celého světa.  

Uber představil korunovační kočár v návaznosti na průzkum, který ukázal, že korunovaci bude slavit 51 % Britů a téměř třetina, 29 %, plánuje být v týdnu korunovace v Londýně.

Přečtěte si také:  Tohle je barva, kterou Škoda začala speciálně nabízet ve Velké Británii v rámci oslav korunovace krále Karla III.

„Jak lépe oslavit jednu z nejvýznamnějších událostí roku 2023 než projet se v kočáře taženém koňmi jako král Karel III. Vždycky hledáme nové způsoby, jak lidem předat trochu Uber magie, a máme velkou radost, že se budou moci projet v korunovačním kočáře,“ řekl Andrew Brem, generální ředitel společnosti Uber UK. 

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *