Svatbu by správně měl člověk mít pouze jednou za život, takže je potřeba si ji pořádně užít. Naše svatební Camaro bylo proti téhle malajsijské svatbě hrozně slabým odvarem. Ve svatební koloně bylo totiž možné, kromě policejního doprovodu na motocyklech, spatřit takové skvosty, jakými bylo například několik Lamborghini Aventador LP700-4 (jedno stojí v Malajsii cca jeden milion dolarů) doplněných o několik obrovských limuzín v podobě Bentley Continental Flying Spur, Lamborghini Gallardo, Ferrari F430 a chybět samozřejmě nemohl ani majestátní Rolls Royce Ghost.

Bylo jasné, že se nevdává (a nežení) jen tak někdo. Svatbu měli malajsijští badmintonisté Lee Chong Wei a Wong Mew Choo. Brali se minulý víkend v hlavním městě Kuala Lumpur.

Pokud vás zajímá, jak je možné, že měli ve svatební koloně takové skvosty, pak to bude nejspíše tím, že ženich Weije je profesionálním hráčem badmintonu již pěknou řádku let. Mezi jeho úspěchy je možné zařadit stříbrné medaile z Olympijských her v roce 2008, ale i z té letošní londýnské. Jeho novomanželka již profesionálně nehraje, skončila v roce 2011.

Přejeme jim hodně štěstí a dáváme palec nahoru za opravdu velký rozruch způsobený extrémně drahou kolonou. 🙂

-PS-