Superčerný Bentley Mulsanne z dílny Forgiato Wheels je auto pro pravé mafiány

Autor: Pavel Srp -   11. 4. 2017


I luxusní, drahé nebo jinak exkluzivní automobily se nevyhýbají zásahům úpravců. Příkladem může být například několik vozů Rolls-Royce, o kterých už jsme psali, ale také například superčerný Bentley Mulsanne, který bychom vám chtěli představit tentokrát.

Bentley Mulsanne je to nejlepší, co Bentley nabízí. Jde o velkou limuzínu s náležitě aristokratickým původem. Její majitel se s ní v davu neztratí. Ve společnosti Forgiato Wheels si ale myslí, že je potřeba auto ještě trochu poupravit. Bentley Mulsanne, který představili, se zahalil celý do černé barvy. Vše, co bylo barevné, je černé. Vše, co bylo chromované, je černé. Vše, co bylo hliníkové, je černé. Jinou barvu tak mají vlastně pouze čelní světlomety s ukazateli směru, protože i zadní světla byla zatmavena.

A protože Forgiato Wheels se zabývají zejména koly, sériové disky musely ustoupit jiným. Do podběhů se nastěhovaly velké 24″ disky s až nechutně nízkými pneumatikami. Obáváme se toho, že pohodlnost tím značně utrpěla. A co výsledný vzhled? To necháme na posouzení každého z vás…

Štítky: , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek