Subaru BRZ: dostává sadu doplňků od STI

Autor: Jan Karlík - 12. 9. 2014


Nenechejte se zmást, nejedná se o celkovou úpravu od Subaru Technica International, ta zatím není a bohužel se o ní ani nemluví. Jedná se však o sadu rozhodně užitečných doplňků. A to se nám BRZ dost líbilo už v základu!

No dobře, „rychlé pruhy“ do toho určitě počítat nemůžeme, ale zbytek rozhodně ano! Můžete si pořídit třeba flexibilní výztuhu, která spojuje karoserii s nápravnicí, a přináší tak lepší stabilitu i odezvu řízení, vyjde vás na 13 000 Kč. Dále jsou v nabídce podélná zadní ramena za 15 500 Kč a nebo nerezový tlumič výfuku s koncovkami o průměru 12 cm za 17 500 Kč. Další změny až na odtrhovou Gurneyho hranu na zadní křídlo (4 000 Kč) jsou spíše designové.

Patří sem pozměněný přední a zadní spoiler (10 000 Kč/kus) a taky sada nástavců prahů za 15 500 Kč. No a samozřejmě nesmíme zapomenout na „rychlé pruhy“. Ty nabízí Subaru v rámci speciální edice přiostřeného Subaru BRZ, která se však týká pouze australského trhu, kde by měla zafungovat jako zbraň proti klesajícím prodejů modelu BRZ. Spolu s nimi přichází například červené startovací tlačítko s nápisem STI, jiná hlavice řadicí páky a zkrácené dráhy řazení.

Většinou takových prvků je vybavené testovací Subaru BRZ, které se do redakční garáže dostane už za pár týdnů! Těšíme se na něj, co vy? ;)

 

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek