Stůl, který vypadá jako rozříznuté Lamborghini? To prostě budete chtít! – foto + video

Autor: Anina Russová - 4. 4. 2015


Kategorie „věci, které prostě jednou musíme mít“ se stále rozšiřuje a vypadá to, že dřív nebo později budeme muset buď poctivě sázet nebo prodávat orgány. Kdo to má pořád všechno platit? Vsadím se, že až uvidíte to, co pro vás teď máme, budete naříkat úplně stejně.

Polská designová společnost Design Epicentrum totiž pustila do světa velkou lahůdku pro všechny automobilové fanoušky. Začíná prodávat kancelářské stoly, které vypadají, jako přední část Lamborghini, a to včetně kol a funkčních světel. A to už je velká paráda!

Automobilový nábytek už jsme viděli, ale tohle je přeci jen o level výš. Firma prozradila pár detailů. Přední část je vyrobena ze sklolaminátu, zadní u které se sedí, je z MDF desky. Zákaznící si mohou vybrat prakticky všechny barevné varianty, které jsou důvěrně známé z vozů Lamborghini.

A teď to, proč hořekujeme na finance. Za takový kompletní stůl včetně předního okna případní zájemci musejí zaplatit 15 800 dolarů, tedy něco málo přes 400 tisíc korun. Ale, můžete také ušetřit a pořídit si variantu bez skla umístěného v přední části, které supluje poličku, cena v tom případě spadne o 2 800 dolarů, tedy na 331 cca tisíc korun. Ještě to nasvítit skvělou lampou vyrobenou z výfuku Formule 1 a bude to jako v petrolheadském ráji.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek