lego-technic-top-gear-auticko-na-dalkove-ovladani

Stig se vloupal do továrny LEGO a postavil si dálkově ovládaný model. Koupit si ho můžete i vy

Autor: Pavel Srp -  Foto: LEGO - 20. 3. 2020


Stiga jistě zná úplně každý fanoušek automobilů. A stavebnici LEGO zná asi úplně každý. A tyto dvě „věci“ se spojily dohromady. LEGO totiž nabízí kit, v rámci něhož dostanete „Stigovo auto“, navíc na dálkové ovládání. A slavný závodník Top Gearu si ho v propagačním spotu sám zkonstruoval, postavil, ale i ukradl.

Propagační video začíná tak, že Stig přijede v Porsche 911 GT3 do továrny LEGO. Tam se rychle dostane k počítači, kde navrhne nový model autíčka ze stavebnice LEGO Technic, navíc na dálkové ovládání skrze aplikaci v mobilním telefonu.

Přečtěte si také:  Stylová oslava 75 let: Představuje se parádní LEGO Icons Classic Land Rover Defender 90

Mezitím ho ale zpozorovala ochranka, která po něm ihned začala jít. Stig se stává „nenápadným“ a své autíčko se přes aplikaci ve svém telefonu snaží dostat ven. Do cesty se mu sice postaví několik překážek, ale nakonec vše zvládne.

Usedá zpět do svého Porsche a odjíždí do Velké Británie na okruh Top Gearu, kde se s autem sveze. Čas nám ale Top Gear neukáže. Škoda.

Přečtěte si také:  Peugeot 9X8 se představuje jako stavebnice LEGO Technic

Mimochodem nejde o jen tak nějaké autíčko, ale tuto stavebnici LEGO Technic si můžete koupit i vy. Jde totiž o oficiální kit s objednacím číslem: LEGO Technic 42109. Jeho cena je aktuálně 2989 Kč a najdete ho například ZDE.

Kit se skládá ze 463 kostek. Umí jezdit dopředu, couvat, zatáčet, zrychlovat, brzdit, ale i přehrávat různé zvukové efekty. Rozměry jsou 26 cm na délku, 10 cm na výšku a 14 cm na šířku.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *