startech-bentley-continental-gt-tuning-01

Startech představuje balíček úprav pro nové Bentley Continental GT

Autor: Pavel Srp - 6. 3. 2019


Bentley Continental GT nové generace je ještě žhavou novinkou, ale i tak je potřeba nabídnout náročným majitelům možnost odlišit se. Balíček úprav pro nové GT nabízi Startech.

Úprava je sice na pohled poměrně decentní, ale výrazná. Z čelního pohledu vynikne přepracovaná maska chladiče s novým nárazníkem, který kopíruje původní tvary, ale dále je rozvíjí. Na nárazníku i na dalších částech auta jako jsou kryty vnějších zpětných zpětných zrcátek a podobně také přibylo karbonu. Nový je také zadní nárazník s výrazným difuzorem s centrálně umístěným LED mlhovým světlem.

Sériová kola byla vyměněna za nová, lehčí, kovaná. Jejich průměr je 22 palců a jmenují se Monostar M. Obouvají pneumatiky Pirelli P Zero s rozměry 275/35 ZR 22 vpředu a 315/30 ZR 22 vzadu. Do blatníků skvěle sednou, a to i díky 25mm snížení světlé výšky. Podvozek zůstal původní, bylo ale změněno jeho nastavení.

Kámen na kameni nezůstal ani v interiéru. Po otevření dveří na vás dýchne atmosféra výjimečnosti. Tady totiž vládne šedo-oranžové čalounění kůží s vyšívaným opakujícím se vzorem. Stejný detail jako na sedadlech lze nalézt i na koberečcích, které jsou obšity stejnou hnědou kůží jako sedačky.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru