Stačí málo a ztratíte klidně celou zadní nápravu… – video

Autor: Anina Russová - 23. 5. 2015


Znáte to, jedete v nějakém super autě, máte skvělý pocit, kolem jdoucí a jedoucí se po vás otáčejí, někteří mávají a vy jste na vrcholu blaha. Když jde o něco rychlejšího, můžete třeba trochu vytočit motor, jen tak, na volnoběh. Předpokládám, že podobnou siuaci asi každý z nás někdy zažil a náramně si ji vychutnal…

Ale protože smůla si nevybírá, občas takový super pocit umí rychle zchladit pořádný trapas. Auto vám chcípne, nabouráte nebo vám přistane ptačí lejno na okno, v případě kabrioletu třeba rovnou na hlavu. Jenomže podle přiloženého videa můžete také ztratit celou zadní nápravu. Přesně tohle se totiž stalo řidiči jednoho důkladně vyladěného amerického muscle caru. Celou situaci natočila na kameru za oknem svého auta jakási dvojice. Ve chvíli, kdy řidič upraveného sedanu přidal, párkrát autu poskočil zadek a náprava se celá vytrhla.

Jo, je to hodně vtipná scéna a asi bychom se v první chvíli také zasmáli, ale to co předvádí dvojice, která to celé natáčí, je už opravdu přes čáru. Ani je nenapadlo třeba zastavit a dotyčnému pomoct, prostě se jen vysmáli a jeli v klidu a v pohodě dál.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru