Přeprava takového tahače, sklápěče, stavebního stroje či nákladního auta není zrovna jednoduchou záležitostí. Přece jen velké stroje se stěhují docela špatně, obzvlášť pokud jsou nepojízdné. Do akce pak musí přijít silný tahač a podvalník.

Přepravu a odtah nákladních vozidel ocení dopravci, logistické a stavební firmy. Občas se prostě stane, že je potřeba přeprava nákladních vozidel bez nákladu nebo odtah nepojízdného vozidla. A v takovém případě je na místě kontaktovat odborníky. Odtahem a přepravou nákladních a stavebních vozů se zabývá společnost TIRCENTRUM.

Dovoz nových aut i odtah nepojízdných vozů

TIRCENTRUM se stará o velké stroje a nákladní vozy od počátku až do konce. Ze zahraničí vozí nová a bazarová nákladní vozidla buď na přání, nebo od svých vlastních dodavatelů (včetně vyřízení formalit). Při prodeji naopak odváží vozy na výstavní plochu a zajistí i přesun k novému vlastníkovi.

Číslo na tuto firmu byste si měli uložit rovněž pro případ, že někdy nedojedete domů. Zařizují totiž odtah nákladních vozidel, i těch nepojízdných, a to nezávisle na tom, kde se zrovna nacházíte.

Mezinárodní přeprava

Jelikož společnost dováží auta ze zahraničí, logicky nemá problém ani s odtahem a přepravou v rámci zemí Evropy.

A jako bonus můžete využít půjčovnu nákladních vozidel a stavebních strojů. To se hodí třeba v případě, kdy vám odtáhnou nefunkční auto. Dokonce je možné domluvit, že se na místo přiveze náhradní tahač, abyste mohli pokračovat v cestě.

Profesionálové každým coulem

Aby přeprava nákladních vozidel proběhla bez problému, je nezbytné vybrat spolehlivého partnera. TIRCENTRUM jím je. Ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a flexibilně, zaměstnává pouze zkušené řidiče, tahače i podvalníky pravidelně servisuje a přepravovaný náklad má pojištěný v plné hodnotě.