Spočítáte, kolik ran schytalo při nehodě toto Ferrari 488 Spider? – video

Autor: Pavel Srp - 14. 4. 2017


Používejte zrcátka, používejte zrcátka, používejte zrcátka! Dalo by se to opakovat do nekonečna, ale někteří řidiči jako by to stejně nikdy neslyšeli. Dokazuje to přiložené video.

Na tom uvidíme nehodu, která se stala v Jižní Koreji na dálnici Seoul Chuncheon Expressway. Po dálnici jede řidič auta s kamerou, ze které video pochází. Ten se rozhodl změnit pruh, ale s největší pravděpodobností se nepodíval do zpětného zrcátka, jestli tam nic nejede. A to byla velká chyba, protože tam jelo auto. Bylo to navíc prakticky nové Ferrari 488 Spider. Následoval náraz do zadní boční části Ferrari, která ho rozhodila a řidič nad ním ztratil kontrolu. Následoval neovladatelný smyk, který končí sérií nárazů. Z auta do stěny tunelu, do zadní části jiného auta, do druhé stěny tunelu a celé to zakončí to, když do nešťastného Ferrari opět nabourá řidič, který nehodu způsobil.

Podle informací nebyl ani jeden člověk ze všech tří nabouraných vozů vážně zraněn, Ferrari je nicméně otlučeno ze všech stran a také ostatní dvě auta jsou poměrně značně poničena.

A přitom stačilo tak málo – podívat se do zpětného zrcátka – a nehoda se nemusela stát!

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek