Splňte si konečně svůj sen – vyberte si některý z modelů vozu Dacia

Autor: Komerční sdělení - 11. 2. 2018


Špičkové jízdní vlastnosti, nízká spotřeba paliva, spolehlivost v náročném terénu a velký obsah zavazadlového prostoru dělají z vozů Dacia premianta mezi terénními vozy střední třídy. Na Dacii dosáhnou jak méně nároční motoristé, tak zkušení jezdci, jimž schází rodinný či firemní vůz, se kterým se nebudou bát. Dacia nezradí, pomůže a potvrdí svou letitou vlastnost prověřeného hráče na automobilovém trhu.

Dacia – značka, která vás nezradí

Vozy Dacia si drží prvenství především coby jakostní, spolehlivý, bezpečný sedan a typ van. Modelové řady Dacia Logan, Logan MCV, Sandero, Duster, nový Duster, Lodgy, Dokker a Dokker Van jsou dostatečným důkazem nepřetržitého vývoje automobilky Dacia i jejího vycházení vstříc řidičům. Jedni touží po bezchybném pohybu ve městě, jiní si přejí rychlou akceleraci i zrychlení na dálnici, další pátrají po spolehlivém a bezpečném příteli do nepohody.

Vlastnosti Dacie Lodgy slibují pohodlnou přepravu pasažérů i objemnějších zásilek

Vozy Dacia Lodgy jsou skvělou alternativou pro motoristy, kteří chtějí převážet více osob – auto pojme až sedm pasažérů včetně řidiče – nebo v rámci pracovních povinností přepravují nadměrné náklady, nářadí, rozvážejí zboží. Velký objem zavazadlového prostoru v autě s nízkou spotřebou jsou nejcennějšími devízami Dacie Lodgy. Nejmodernější technologie – multimediální systém MNE, tempomat, sedmipalcová dotyková obrazovka, GPS navigace, telefon, bluetooth připojení, ESC kontrola stability i parkovací asistent jsou samozřejmými součástmi každého moderního automobilu – tedy i Dacie.

Bezpečnost a pohodlnost slibuje nová Dacia Logan

Pro spolehlivý a bezpečný převoz rodinných příslušníků v městském provozu i na dlouhých cestách byla zkonstruována Dacia Logan. Nové, modernější provedení si libuje v pohodlném, prostorném interiéru, palubní desce vybavené nejmodernějšími technologiemi a bezpečnostními systémy. S novou Dacií Logan budou vaše prázdniny, výlety a dovolené ještě pohodlnější.

Štítky: , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru