Vyhrajte jízdu v Porsche 911 Turbo s auto-mania.cz!

Autor: Pavel Srp - 21. 11. 2012


Náš portál auto-mania.cz brzy oslaví 1. narozeniny. Narodili jsme se začátkem prosince 2011 a od té doby se snažíme přinášet vám nejen aktuální zprávy a novinky z automobilového světa, ale i testy automobilů, zajímavá videa, fotogalerie nebo reportáže ze srazů.

Soutěž:

Za ten rok, co fungujeme, už máme několik věrných fanoušků a čtenářů, kterým bychom chtěli poděkovat a jako odměnu nabízíme soutěž s velmi lákavou hlavní výhrou.

Když vyhrajete, budete si moci na chvíli připadat téměř jako závodník. Strávíte několik kilometrů na běžných silnicích za volantem exkluzivního Porsche 911 Turbo, které nám do soutěže zapůjčil partner DRIVE IT!.

Jak vyhrát?

Co bude potřeba udělat pro to, abyste vyhráli? Je to jednoduché. Budete muset správně odpovědět na soutěžní otázky a trefit (nebo se co nejvíce přiblížit) výsledku tipovací otázky, jejíž odpověď zatím neznáme ani my.

Výhra:

Pokud vyhrajete, můžete se v sobotu 8.prosince 2012 odpoledne těšit na to, že budete moci na kraji Prahy usednout za volant Porsche 911 Turbo a prožít s ním několik desítek kilometrů. Navíc bude vše zaznamenáno na video, které budete moci ukázat přátelům. Samozřejmostí bude také fotogalerie.

Tohle auto, jehož výkon se blíží hranici pěti set plnokrevníků dokáže i díky pohonu všech kol zrychlit z klidu na 100 km/h za 3,7 sekundy a maximální rychlost leží na hony vzdálená za běžnými českými rychlostními limity.

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá od 21.11.2012 14:00 do 5.12.2012 20:00. Do soutěže se počítá pouze jeden soutěžní hlas – jedno jméno + telefonní číslo a email.

Výhercem se stává osoba, která správně odpoví na všechny soutěžní otázky a jejíž tip se nejvíce přiblíží skutečnosti. Výherce bude o výhře informován telefonicky. Auto-mania.cz nezodpovídá za skutečnost, kdy v registračním formuláři budou uvedené nesprávné údaje, díky kterým nebude možné výherce kontaktovat.

Podmínkou uplatnění výhry je platný řidičský průkaz, trvalé bydliště v ČR a podpis zápůjční smlouvy společně se složením vratné kauce (případně podpisem směnky) pro případ nehody či jiného poškození.

Účastníci soutěže svým přihlášením do soutěže dávají souhlas se zpracováním osobních údajů, kterými jsou poskytnuté identifikační údaje účastníka soutěže (jméno, příjmení, telefonní číslo). Tyto osobní údaje mohou být spravovány výhradně pro účely realizace soutěže a pro komunikaci mezi portálem auto-mania.cz a výhercem. Souhlas se zpracováním osobních údajů je platný do odvolání.

Výhra získaná v soutěži není právně vymahatelná. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na soutez@auto-mania.cz!

 

Soutěžní otázky:

-PS-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru