Než se dostaneme k podrobnostem, musíme zmínit, že následující video je jen pro silnější povahy. Zachycuje totiž opravdu neuvěřitelnou nehodu vlaku a automobilu. Neštěstí se stalo v sobotu v Luisville v Kentucky a bohužel za sebou nechalo dva mrtvé a dva těžce zraněné.

Díky partě nadšenců do vlaků máme podrobně natočenou celou nehodu, kdy bílá Toyota Camry nepochopitelně vjede přímo před projíždějící vlak. Celé je to opravdu šílené a nechápeme, proč řidič na koleje vjel i když viděl, že tam stojí lidé, je v akci výstražné i zvukové znamení a vlak je tak blízko, že ho musel vidět i slyšet. Ta rána, která následuje, je doslova odporná. Jen řinčení skla a mačkajícího se plechu.

V druhém videu je pak vidět, jak dlouho trvá, než takový vlak zastaví. Řidič prý okamžitě použil záchrannou brzdu, ale i tak celý několika set tunový kolos zastavil až po kilometru. Nejhorší na tom celém je fakt, že v autě jeli čtyři mladí lidé. Na zadních sedadlech zemřel 19-letý chlapec a 16-letá slečna. Cestující na předních sedadlech o život bojují v nemocnici.

Mluví se o tom stále a stále to zjevně některým nedochází. Vlak nezastaví na metru a prát se s ním je předem prohraný boj. Dávejte na sebe pozor a když už na přejezdu bliká světlo, raději zastavte. Za těch pět minut, kdy budete čekat, chleba levnější nebude a opravdu vám vůbec nic neuteče.