Smutný pohled na shořelá Porsche, včetně exkluzivního 911 Carrera RSR

Autor: Anina Russová - 4. 8. 2014


Začátkem minulého měsíce se v hlavním měste Kalifornie, Sacramentu stalo něco, co by fanda aut – a obzvlášť automobilů Porsche – nikdy nechtěl vidět na vlastní oči, a už vůnec ne zažít na vlastní kůži. V Kalifornii totiž na uhel shořela budova společnosti PM Motorsports, společnosti, která prodává  vozy Porsche. Nejde ale o klasického prodejce nových vozů, tady si své najdou milovníci klasické čisté krásy. Ta to ale bohužel odnesla nejvíce. :(

Mezi poškozené kousky se řadí několik 356, 911, ale bohužel i krásné Porsche 911 Carrera RSR, tedy unikát, který na každém rohu nenajdete. Bylo to auto přímo majitelespolečnosti, Johna Skoiena, a svůj vůz z roku 1973 prý opravdu miloval. Do ameriky auto přijelo v roce 2001 – prý kvůli propagačním účelům, ale brzy poté John neodolal a koupil ho. Jeden místní časopis ho otiskl na obálce a nazval ho nejoriginálnějším RSR na světě.

Hasiči s ohněm bojovali několik hodin než se jim podařilo vše uhasit. Škody tak napáchal nejen oheň, ale i voda. Vyšetřování příčiny požáru je v plném proudu, ale zatím prý vůbec není jasné, kde a jak oheň vznikl.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru