Zdroj: FB Policia Slovenskej republiky - ilustrační obrázek

U slovenské policie se poslední dobou odehrávají velmi zajímavé věci, které bychom si přáli i na našich silnicích. Oni tam totiž pokutují hloupé „vychovávače“ na silnicích nebo bezdůvodnou jízdu v levém pruhu. Poklonu si ale slovenští příslušníci zaslouží i za jeden svůj nedávný zásah.

O co šlo? Na policejní linku se ozval pán, který vezl syna na urgentní příjem do nemocnice s tím, že má nejspíš problém se slepým střevem. Bláhově si myslel, že když ho tam odveze sám, bude tam rychleji, než kdyby čekal na sanitku. Vzal tedy své Subaru a vydal se na cestu. Bohužel se ale dostal do kolony.

Naštěstí nezačal panikařit, ale prostě zavolal na policii, že potřebuje pomoct. Policisté na to samozřejmě ihned zareagovali a pod majáky ho z kolony vytáhli a pomohli mu projet. Jejich chování ale neušlo jistému velmi aktivnímu občanovi, který celou situaci natočil a poslal serveru zilina.dnes24.sk.

Spolu s videem poslal dost zvláštní dotaz, jehož celé znění je: “Zaujímalo by ma, či dnes nahlásilo policajné vozidlo použitie majáku v čase 13:46 pri prejazde križovatky pri Metre v smere Rajec – Žilina. Vyzeralo to, ako keby policajti vytiahli kamaráta z kolóny… Mám to aj na kamere, hneď za križovatkou vypli majáky a zvukové hlásenie a modré Subaru, ktoré šlo za policajným autom v závese, pustili pred seba a nechali ho nadmernou rýchlosťou pokračovať v jazde…,”. To jeho video je ke zhlédnutí zde.

ČO TO?!

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne 16. červen 2018