Říká se, že nejvíce to žije v Brně, ale vypadá to, že i o pár kilometrů dál je hodně veselo. Jistě by vám to potvrdil bratislavský řidič autobusu v zácviku, který udělal jednu velkou chybu, za kterou se mu teď směje celý internet.

Vše se stalo před pár dny v ulici Drobného v Bratislavě. Řidič autobusu zastavil na zastávce, protože prý bezpečnostní systém autobusu hlásil chybu otevírání dveří. Tu dotyčný nahlásil na dispečink a rozhodl se, že než přijede servisní auto, odskočí si poblíž na toaletu. To také udělal, ale asi v rámci plného močového měchýře zapomněl zatáhnout ruční brzdu. A pak už to šlo rychle.

Na záběrech je vidět, že se autobus rozjel, ujel pár desítek metrů a také za ním běžícího řidiče. Vzhledem k tomu, že se celý incident stal velmi brzy ráno, nebylo kolem moc lidí a nikomu se nic nestalo.

Autobus, který cestou převálcoval pár květin, dopravních značek a jednu lavičku se nakonec zastavil o strom. Celková škoda celé bizarní situace zatím nebyla vyčíslena, ale vzhledem k poškození autobusu je odhadována na v přepočtu asi 100 000 Kč. Řidič se k chybě přiznal a potrestán byl pokutou. Přeci jen, nikomu se nic nestalo a byl ještě v zácviku.