Slavný zpěvák si nechal upravit Rolls-Royce. Nechal se inspirovat futuristickou studií

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: effspot/YouTube - 3. 2. 2021


Justinu Bieberovi se nedají upřít dvě věci. Tou první je fakt, že ačkoliv si o jeho tvorbě můžeme myslet cokoliv, je světovou celebritou vydělávající miliony dolarů. Faktem číslo dvě je jeho vášeň pro drahá, rychlá a pokud možno také specificky upravená auta. Byl to právě Bieber, který si před čtyřmi lety u West Coast Customs nechal na své tehdejší Ferrari 458 Italia namontovat výrazný bodykit. Byl jedním z prvních, který se do takové úpravy pustil a ačkoliv se někteří smáli, jen o pár let později je takový styl úprav velmi populární.

Přečtěte si také:  Justin Bieber prodal své upravené Ferrari 458 Italia

A tak se není co divit, že Bieber jde zase tak trochu proti proudu a tentokrát nechal West Coast Customs volnou ruku při úpravě jeho Rolls-Royce Wraith. A výsledek je ohromující. Televizním pořadem Pimp My Ride proslavený úpravce si jako předlohu vzal velmi futuristický koncept samotné automobilky z roku 2016 s názvem 103EX. Rolls-Royce s ním tehdy nadhodil možnost toho, jak by mohla vypadat jeho verze elektromobilu.

Ovšem koncept nikdy nebyl převeden do reality. Zatím… I proto se Bieber s úpravcem rozhodl, že dá konceptu reálné obrysy a to pomocí extrémně výjimečného bodkyitu, jehož součástí je i kompletní překrytí kol. Zajímavý styl a zároveň řešení toho, jaké disky na tak specifické auto vybrat. :)

Přečtěte si také:  Brabus upravil nový Rolls-Royce Ghost. Pozměnil design a posílil jeho dvanáctiválec

Kryty kol jsou propojené s novými nástavci celých boků auta, které zcela změnily jeho tvar. Nutno říct, že taková úprava opravdu není pro každého. Upraveny byly i zadní partie auta, kterým dominují dvě koncovky výfuku, na každé straně zadního nárazníku jedna. Upraven byl i tvar světlometů a přiznáváme, že vidět tento vůz jen zezadu, možná budeme mít problém jej identifikovat. Jen úprava pak zpěváky přišla asi na milion dolarů, tedy 21,5 milionu korun.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek