Slavíme 3. výročí: Soutěžte s námi a s Volkswagenem o zajímavé ceny!

Autor: Pavel Srp - 2. 12. 2014


Náš portál auto-mania.cz brzy oslaví již 3. narozeniny. Narodili jsme se 5.prosince 2011 a od té doby se snažíme přinášet vám nejen aktuální zprávy a novinky z automobilového světa, ale i testy automobilů, zajímavá videa, fotogalerie nebo reportáže ze srazů a výstav.

Za tu dobu jsme započali mnoho partnerství se zajímavými společnostmi či motoristickými kluby a otestovali stovky automobilů. To vše je možné jen díky vám, našim čtenářům. A za to vám děkujeme. Rozhodli jsme se tedy uspořádat k našim třetím narozeninám soutěž a dárky dát vám!

3narozeniny-auto-maniacz

Jak vyhrát?

Co bude potřeba udělat pro to, abyste vyhráli? Je to jednoduché. Budete muset správně odpovědět na tři soutěžní otázky a trefit (nebo se co nejvíce přiblížit) výsledku tipovací otázky.

Výhra:

Pokud vyhrajete, můžete se těšit na hodnotné ceny od partnera akce, společnosti Volkswagen.

  1. cena:
    1x model Volkswagen Golf 1:43, 1x model Volskwagen Polo R WRC, 1x flash disk ve tvaru klíče Volkswagen, 1x kalendář Volkswagen 2015
  2. cena:
    1x model Volkswagen Golf 1:43, 1x model Volskwagen Polo R WRC, 1x kalendář Volkswagen 2015, 1x diář Volkswagen 2015
  3. cena:
    1x kalendář Volkswagen 2015, 1x diář Volkswagen 2015

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá od úterý 2.prosince 2014 20:00 do pátku 5.prosince 2014 23:59. Do soutěže se počítá pouze jeden soutěžní hlas – jedno jméno + telefonní číslo a e-mail.

Vyherci se stanou ti, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky a jejichž tip se nejvíce přiblíží skutečnosti. Pokud bude nejbližších tipovacích odpovědí více, pak rozhoduje dřívější čas jejich doručení. Výherci budou o výhře informováni telefonicky nebo e-mailem. Portál auto-mania.cz neodpovídá za skutečnost, kdy budou v registračním formuláři uvedené nesprávné údaje, díky nimž nebude možné výherce kontaktovat.

Účastníci soutěže svým přihlášením do soutěže dávají souhlas se zpracováním osobních údajů, kterými jsou poskytnuté identifikační údaje účastníka soutěže (jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mail). Tyto osobní údaje mohou být spravovány výhradně pro účely realizace soutěže a pro komunikaci mezi portálem auto-mania.cz a výhercem. Souhlas se zpracováním osobních údajů je platný do odvolání.

Výhra získaná v soutěži není právně vymahatelná. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na redakce@auto-mania.cz!

A nyní pojďme k samotné soutěži!

nova-generace-volkswagen-passat-variant-01

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru