Skvělé propagační video Pagani Huayra – video

Autor: Anina Russová - 15. 3. 2013


Představte si, že jsem významný americký prodejce superstportovních vozů Pagani, a protože se mi daří, dostanu do svého showroomu skvost jménem Pagani Huayra.  No, a takovou sportovní nádheru je potřeba svým zákazníkům náležitě představit, že? Takže co? Natočíme video.

Ale jaké má být? Nejspíš plné rozžhavených brzd do ruda, vytočeného motoru, rychlých průjezdů a ukřičeného výfuku? Není to ohrané? To by udělala většina lidí, kterým by se Huayra do ruky dostala. Společnost Prestige Imports, která sídlí v Miami, to tak ale nechtěla.

I když je Pagani Huayra supersport hodný obdivu a pod kapotou má dvanáctiválec o objemu 6,0 litru se dvěma turby, tohle nové propagační video je plné klidných a pomalých záběrů. A nutno podotknout, že fantastických záběrů! Celé video působí tak, že je na první pohled jasné, že máte tu čest s opravdovým supersportem, který má ovšem i dávku elegance a smyslnosti. A to Pagani prostě má! Ještě aby ne, když motor ze sebe vymáčkně 730 koní a auto tak dosahuje maximální rychlosti až 360 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h se odehraje za pouhé 3,3 vteřiny.

Jediné co mi do toho videa opravdu nejde a nechápu proč to tam vůbec je, jsou záběry decentně (?) dovádějícího mladého páru. Ale nejem režisér, scénárista a ani nemám umělecké cítění, takže jsem možná jen nepochopila podstatu.:) Pro mě je důležité to, že skvělé Pagani Huayra dostalo skvěle natočené video. :) Jen je skoda, ze paní, která do něj mluví, sislá

-AR-

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru